O firmie

Z blisko 30 – stu lat doświadczeń, innowacji, tradycji, natury bierze się inspiracja dla najwyższej jakości produktów tworzonych przez firmę CD S.A.

Firma powstała w 1989 r. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast dział handlowy, dział technologiczny, dział rozwoju, laboratorium, zakład produkcyjny i magazyn mieści się w Bielsku-Białej.

CD S.A to połączenie tradycji, natury, innowacyjności oraz zaawansowanej technologii. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się przy zachowaniu wysokiego standardu higienicznego, systematycznej i szczegółowej kontroli procesów produkcyjnych oraz właściwego korzystania z najlepszych surowców. Dzięki temu produkty firmy kojarzone są z:

  • najwyższą jakością  (potwierdzoną certyfikatami)
  • wysublimowanym smakiem
  • naturalnym składem surowcowym
  • łatwością w zastosowaniu
  • wysokimi właściwościami odżywczymi

Nowoczesny zakład produkcyjny oraz wprowadzony system HACCP, ISO, BRC, IFS gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów.  W ściśle nadzorowanym procesie technologicznym zostają zachowane wszystkie naturalne i pożądane właściwości produktów.

Dowodem na to, że firma CD S.A. oferuje dobre, zdrowe i smaczne produkty jest szereg nagród zdobytych przez lata swojej działalności. Wprowadzone nowoczesne rozwiązania pozwalają na zaliczenie naszej spółki do firm spełniających wszelkie wymagania oraz obowiązujące standardy polskie, unijne oraz pozaunijne.

Firma CD S.A. jest otwarta na wszelkiego rodzaju zgłaszane zapotrzebowania i indywidualne propozycje odbiorców. Staramy się każdorazowo sprostać wymaganiom i przedstawić najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania.

Jesteśmy identyfikowani jako producent solidny, wytwarzający produkty wysokiej jakości i zapewniający fachową obsługę technologiczną co skłania i zachęca do współpracy z nami wiele odbiorców z różnych branż i rynków.

Linia produktów CD S.A.:

CD Professional Line to linia produktów dedykowana dla branży cukierniczej, piekarniczej, gastronomicznej, lodziarskiej

CD Natura to linia produktów przeznaczona dla klientów z branży zdrowa żywność, bio

CD Miody Kremy to linia produktów przeznaczonych dla klientów rynku detalicznego i nowoczesnego

Jednak najlepszym miernikiem jakości jest dla nas zaufanie Klientów. Zaopatrujemy systematycznie klientów w całym kraju i poza jego granicami. Młody, dobrze wykształcony i profesjonalny zespół  zapewni Państwu fachową obsługę, doradztwo, a także pomoże przy rozwiązywaniu nietypowych problemów

©2018 Copyright - CD S.A. • ul. Wapienicka 42, 43-382 Bielsko-Biała • Tel./fax: 33 827 09 43, 33 827 09 53 • cdsa@cdsa.com.pl